vet-care.cz
Jste zde jako nepřihlášený zákazník. Pokud jste přihlášen(á), přihlašte se, prosím. Pokud nejste zatím přihlášen(á), můžete se přihlasit jako nový zákazník : zde.
Heslo:
register

Vet-Care » Nádoby na infekční materiál » 85000300
Nádoba na infekční materiál (odpád), 1 litr, 1 kus
[85000300]
17.23Kč


Nádoba na infekční materiál (odpád), 1 litr, 1 kus

Nádoby jednorázového použití na shromáždění a transport odpadu s velkým nebezpečím nákazy (inĕkční jehly, kanyly, rukavice, injekční stříkačky atd.)
Jsou vyráběny polypropylenu.
Nádoby se skládají ze třech základních složek:

 • těla
 • patentního uzávěru umístěněho na horní části těla
 • víka sloužícího k otevírání a uzavírání nádoby a po jejím naplnění k hermetickému uzavření celé nádoby.

  Naše nádoby nepropouští vodu a jsou odolné proti perforací

  Každá nádoba má výstražnou etiketu s nápisem „infekční materiál”, na které je možné připsat další údaje (npř.: odkud odpad pochází, kód odpadů, datum uzavření, informace o osobě, která nádobu uzavřela atd.)

  Plná nádoba by se mĕla odevzdat k spálení (podle zvláštních norem). Zbytky látky vzniklé spalovaním jsou neškodné životnímu prostředí.
 • Objem: 1 litr.
 • Tato položka byla přidána do katalogu 14. 03. 2011.
  Hodnocení

  Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu správce www.vet-care.cz je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na tech stránkách a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.